PTCCL13H231HBC
Mfr.Part #
PTCCL13H231HBC
Datasheet
PTCCL13H231HBC
Stock
513
Current - Hold (Ih) (Max) :
230 mA
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Ratings :
Resistance - 25°C (Typ) :
Voltage - Max :
265V